Osmanağa Mah. Şemsitap Sok. No: 5/13 Kadıköy-İstanbul

Let’s Talk About Online Campaıgnıng Projemizi gerçekleştirdik

LetsTalkAbout-5

Avrupa Birliği Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Erasmus + KA152 “Let’s Talk About Online Campaigning.” isimli projemizi Kuzey Makedonya , Romanya , Bulgaristan ve ev sahibi ülke olarak Türkiye’den gelen toplam 42 katılımcı ile 16-23 Ağustos 2023 Tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdik. Projemiz süresince katılımcılarımız ile birlikte online kampanyalar hakkında bilgi edindik ve takım çalışmaları ile birlikte online kampanya sürecini deneyimle fırsatı elde ettik.

Katılımcılarımız yapılan aktiviteler ile sorumluluk alma, problem çözme, iletişim ve takım çalışması, dijital dünyada online kampanya geliştirebilme becerilerini iyileştirebilme, öğrenme hedeflerini belirleme, yansıtma ve takip etme yeteneklerini artırmışlardır .Ayrıca yaygın öğrenme kavramı olan YouthPass hakkındaki “öğrenmeyi öğrenme yeterliliklerini” artırma fırsatı elde etmişlerdir.

Katılımcılarımız proje boyunca farklı kültürleri tanıma fırsatı elde ederek kültürel kaynaşma ve hoşgörü becerilerini geliştirmiş. Projenin sonunda katılımcılar kazanımlarını belgeleyen YouthPass sertifikasına, güçlü arkadaşlık bağlarına ve yeni bilgilere sahip olmuştur.